Wyposażenie wnętrz – kultowe marki, piękne modele, nietypowe rozwiązania

Wyposażenie wnętrz – kultowe marki, ładne modele,

Artykuły wyposażenia wnętrz

nieprzeciętne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza domu nadaje mu niepowtarzalny charakter, jaki sprawia, że staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór trafnych mebli zezwala na stworzenie przestrzeni nie tylko pięknej, jednak i funkcjonalnej. Interesującym wyborem są na przykład ławy oraz leżanki.

Akcesoria kuchenne

Te oryginalne i okazjonalnie spotykane w prywatnych domach meble cechują się wyjątkowym designem.
Szczególne meble, jakich nie może zabraknąć w domu czy też mieszkaniu
Wyjątkowa jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, jaką charakteryzuje kreatywny, orientalny wygląd oraz konstrukcja z naturalnego materiału. Tak samo sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Dodatkowym ciekawym meblem, który będzie wyjątkowym wyposażeniem wnętrza może być fotel wiszący.

Wyposażenie łazienkowe

Jakie zalety posiada fotel wiszący?
•    powieszony na haku, umieszczonym na przykład w suficie,
•    zawieszony na specjalnej ramie.
Tego rodzaju fotel jest fenomenalnym oraz atrakcyjnym uzupełnieniem wnętrza domu. Na domiar tego daje on szansę praktycznego wypoczynku.
Interesującym oraz wyjątkowym ozdobnikiem mieszkania może być również pufa. Jest to niewielkie, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, z reguły dość niskie. Pufa może być wykorzystywana jako podnóżek czy taboret. Co znacznie więcej, nie każda pufa może być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest chociażby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i wyjątkowe rozwiązanie, jakie sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Piękny, delikatny odcień nie rzuca się w oczy, ale jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania.
Użycie nadzwyczajnych mebli pozwala na stworzenie bezprecedensowej przestrzeni – warto zadbać o wykonanie najlepszej jakości.